צרו איתנו קשר

צוות המרכז למיינדפולנס פועל בכדי להנגיש פעילויות מבוססות מיינדפולנס באופנים מגוונים ולקהל רחב ככל הניתן. אנו תמיד שמחים להרחיב את מעגל המשתתפים והמתעניינים בנושא, ופתוחים לכל התייחסות – ביחס לפעילויות, לאתר ובכלל…

נשמח לשמוע מכם, ואפשר פשוט להצטרף לרשימת הדיוור:

איך מגיעים אלינו? (1)

מומלץ להגיע בבגדים נוחים, במיוחד לאלו המעוניינים לשבת על כרית (כלומר: בגובה הרצפה, על מחצלות ומזרנים ולא על כסא).
כדאי גם להגיע בנעלים / כפכפים / סנדלים שניתן להסיר ולנעול מחדש בקלות, היות ועל המחצלות לא ניתן לעלות נעולים.

Zrzut ekranu 2020-03-18 o 16.45.44

איך מגיעים אלינו? (2)

אנחנו נמצאים בגלריה אלפרד, סמטת אהרון שלוש 5 תל אביב, בשכונת נווה צדק על גבול פלורנטין. יש קישור לניווט בעזרת ווייז בתחתית הדף, ואפשר גם להזין בווייז ׳גלריה אלפרד׳.
למנווטים באמצעים אחרים: שימו לב שאתם מוצאים סמטת אהרון שלוש ולא רחוב אהרון שלוש, שקיים גם הוא באותה השכונה. יש כאן למטה גם מפה שמראה איפה אנחנו – מוזמנים להשתמש בה.

תחבורה ציבורית:
עבודות הרכבת הקלה כבר לקחו לנו את החצר האחורית, אבל עדיין לא ניתן להגיע בעזרתה… בינתיים אוטובוסים מס׳ 40, 41 ו-240 של דן וקו 425 של אגד עוברים על רחוב אילת ועוצרים קרוב מאד.

אנחנו במרחק של פחות מעשר דקות הליכה על רחוב אילת מצומת שדרות ירושלים / רחוב קויפמן, כך שקווים 10, 18 של דן ו-88 של אגד מגיעים די קרוב.
אפשר גם לרדת מקווים 25, 125 ו-1 של דן או 42 ו-142 של אגד על רחוב סלמה (דרך שלמה) פינת אליפלט, וללכת פחות מעשר דקות על רחוב אליפלט…

כיף שחזרת!

חוזרים שוב ושוב אל הרגע הזה…

עדיין אין לך חשבון? 

נעים להכיר

קחו רגע להצטרף לקהילת המתרגלים של המרכז למיינדפולנס וקבלו גישה אל עשרות קטעי שמע לתרגול בכל זמן שתבחרו. ההרשמה קצרה, פשוטה וחינמית ולא נעביר את הפרטים שלכם לאף אחד כמובן.

Register with us by filling out the form below.