המרכז למיינדפולנס

נשמח לשמוע ממך

צוות המרכז למיינדפולנס פועל להנגשת פעילויות מבוססות מיינדפולנס באופנים מגוונים ולקהל רחב ככל הניתן. אנו תמיד שמחים להרחיב את מעגל המשתתפים והמתעניינים בנושא, ופתוחים לכל התייחסות – ביחס לפעילויות, לאתר ובכלל…

נשמח לשמוע מכם, ואפשר פשוט להצטרף לרשימת הדיוור:

איך מגיעים אלינו? (1)

מומלץ להגיע בבגדים נוחים, במיוחד לאלו המעוניינים לשבת על כרית (כלומר: בגובה הרצפה, על מחצלות ומזרנים ולא על כסא).
כדאי גם להגיע בנעלים / כפכפים / סנדלים שניתן להסיר ולנעול מחדש בקלות, היות ועל המחצלות לא ניתן לעלות נעולים.

 

כאן רואים את הדרך מחניון מתחם התחנה. במציאות זה לוקח 5 דקות…

איך מגיעים אלינו? (2)

אנחנו נמצאים בגלריה אלפרד, סמטת אהרון שלוש 5 תל אביב, בשכונת נווה צדק על גבול פלורנטין. צמודים לפארק המסילה החדש. חפשו ׳המרכז למיינדפולנס׳ במפות גוגל או ווייז (יש גם קישור לווייז בתחתית הדף). למנווטים באמצעים אחרים: שימו לב שאתם מוצאים את סמטת אהרון שלוש ולא את רחוב אהרון שלוש, שקיים גם הוא בשכונה. כאן למטה יש מפה שמראה איפה אנחנו – מוזמנים להשתמש בה.

חנייה: יש כמה מקומות חנייה לאורך הרחוב אבל הם ממש בודדים. חניון מתחם התחנה הגדול והזול (של אחוזות החוף) נמצא במרחק 5 דקות הליכה מכאן ויש גם חניונים פרטיים קרובים עוד יותר, על רחוב אילת ועל רחוב אליפלט.

תחבורה ציבורית: עבודות הרכבת הקלה הסתיימו בשעה טובה! אנחנו ממש צמודים לתחנת אליפלט של הקו האדום. יוצאים מהתחנה ופונים ימינה ושוב ימינה כדי להקיף את הבניין ולהיכנס מכיוון סמטת אהרון שלוש. בנוסף, אוטובוסים מס׳ 40, 41 ו-240 של דן וקו 425 של אגד עוברים על רחוב אילת ועוצרים קרוב מאד. אנחנו במרחק של פחות מעשר דקות הליכה על רחוב אילת מצומת שדרות ירושלים / רחוב קויפמן, כך שקווים 10, 18 של דן ו-88 של אגד מגיעים די קרוב. אפשר גם לרדת מקווים 25, 125 ו-1 של דן או 42 ו-142 של אגד על רחוב סלמה (דרך שלמה) פינת אליפלט, וללכת פחות מעשר דקות על רחוב אליפלט. בכל מקרה כדאי לבדוק באפליקציות ומול חברות האוטובוסים כי דפוסי התנועה משתנים פה על בסיס קבוע…

כיף שחזרת!

חוזרים שוב ושוב אל הרגע הזה…

עדיין אין לך חשבון? 

נעים להכיר

קחו רגע להצטרף לקהילת המתרגלים של המרכז למיינדפולנס וקבלו גישה אל עשרות קטעי שמע לתרגול בכל זמן שתבחרו. ההרשמה קצרה, פשוטה וחינמית ולא נעביר את הפרטים שלכם לאף אחד כמובן.

Register with us by filling out the form below.
פתיחת צ'אט
היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?
היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?
Call Now Button דילוג לתוכן