פרטי האירוע

קורס MBSR

Mindfulness Based Stress Reduction

קורס MBSR (מיינדפולנס) להפחתת מתחים – הפורמט הבינלאומי

 

קורס MBSR – בואו ללמוד על המנגנונים המוחיים המפעילים אותנו ועל דרך פשוטה, טבעית ויעילה לשחרור משליטתם של נטיות, מחשבות ורגשות לא מיטיבים. נתרגל את תשומת-הלב שלנו, נכיר את "הטייסים האוטומטיים" שלנו ונשחררם לדרכם על מנת להביא יותר שמחה וקלילות לחיינו רוויי המתח. "לעצור, לשים לב מה יש ברגע הנוכחי, בלי שיפוטיות" – זו אחת ההגדרות של מיינדפולנס, והפעולה הפשוטה הזו יכולה להתגלות ככלי יישומי רב עוצמה, המחולל שינוי משמעותי בחיינו.

 

קורס בן 9 מפגשים בהיקף כולל של 26 שעות בו לומדים על מיינדפולנס באופן מסודר ומעמיק, כולל התנסות בתרגול בכל מפגש. הלימוד מלווה בחומר כתוב ובהנחיות מוקלטות לתרגול בבית.
תרגול מיינדפולנס מטפח את היציבות הפנימית, את האמפתיה והחמלה, מגביר את הבהירות, החדות והערנות ויוצר חוסן נפשי להתמודדות טובה יותר עם האתגרים והקשיים של החיים. תכניות למיינדפולנס מיושמות בארץ ובעולם בבתי חולים, בתי ספר, קליניקות לטיפול פסיכולוגי, תאגידים כגון Google, Apple ופייסבוק ובפרלמנט הבריטי. התוכנית להפחתת מתחים באמצעות מיינדפולנס (MBSR) נבדקה עד היום בלמעלה מ-4000 מחקרים בעולם והוכחה קלינית כמסייעת בשיפור הבריאות הגופנית והנפשית:
  • הפחתה משמעותית ברמות הסטרס
  • הקלה על תסמינים של דיכאון וחרדה
  • השקטת מחשבות מטרידות
  • הקלה על בעיות הרדמות ושינה
  • שיפור התמודדות עם כאבים כרוניים
  • שינוי של הרגלים ודפוסים מזיקים
  • חיזוק המערכת החיסונית
  • הפחתה של תסמינים פסיכוסומטיים
  • צמצום סממנים של שחיקה
  • שיפור בתחושת רווחה… ועוד

הקורס כולל 8 מפגשים של 2.5 שעות בימי שני בבוקר (החל ב-9.4.18 ועד ה-28.5.18) ומפגש מרוכז של 6 שעות ביום שבת, ה-12.5.18, בשעות 10:00-16:00.

מעוניינים בקורס אך במועד אחר? השאירו פרטים ונספר לכם על תאריכים נוספים.
נשמע מעניין אבל אתם לא בטוחים שהקורס מתאים לכם? נשמח לבדוק יחד איתכם בשיחה טלפונית.

 

לפרטים והרשמה לקורס

 

מנחים: גיתית שריקי ודני בן-עמרם (הקליקו על שם המנחה לקבלת עוד פרטים)
עלות הקורס ליחיד היא 1800₪ (או 2100₪ כולל כניסה חופשית לקבוצת תרגול ממשיך למשך 6 חודשים)
משתתף שני זכאי ל-33% הנחה, כלומר: 3000₪ עבור שני מקומות (או 3500 ₪ כולל 6 חודשי תרגול ממשיך)
– הקבלה מותנית בשיחה טלפונית עם המנחים ומילוי שאלון הרשמה
– פתיחת הקורס מותנית במספר נרשמים מינימלי

 

בוגרי קורס MBSR מספרים עם מה יצאו מהקורס

בוגרי קורס MBSR מספרים:

"הקורס פתח בפניי עולם מחשבה וידע חדש. הציג לי אפשרויות שלא חשבתי עליהן קודם. גירה אותי להתנסות בתרגול… זה מלווה אותי הרבה… ההנחיה של המורה בתרגולים הייתה נהדרת ומופלאה, וגם התובנות שלה בשיחות שהתעוררו בעקבות התרגולים היו נפלאות".

ר.פ.

 

"קורס MBSR הועיל לי מאוד – כמי שמעולם לא התנסה בדבר דומה לזה, קיבלתי הצצה מרתקת לתחום שאני מקווה שילווה אותי שנים קדימה, וזכיתי בכלי שכבר היום משפר את חיי. נושאי הקורס היו מאוד רלוונטיים… המורה הייתה מצוינת."

א.צ.

 

"הקורס אפשר לי מסגרת בטוחה לפנות זמן להתעסק במפגש טעון עם מי שאני… נתן לי פתח לתהליך של מחילה – לעצמי, על עצמי, ועל היום יום.
הקורס פקח את עיני לפרספקטיבה חדשה בהתבוננות על עצמי ועל העולם, והרעיונות התיאורטיים שבבסיסו סיקרנו ועניינו אותי.
הקורס אפשר לי לפגוש אנשים מרתקים ומעניינים, וליצור קשרים משמעותיים.
הקורס אילץ אותי לפנות זמן לעצמי."

ד.פ.

 

"המלצתי כבר למספר אנשים על קורס MBSR, במהלכו ובסופו. עברתי שנה מורכבת וכחלק מניסיון ההתמודדות שלי התחלתי לתרגל בבית מתוך הדרכות שמצאתי ברשת והבנתי שיש שם משהו שאני צמאה אליו. הקורס יצר לי מסגרת אינטנסיבית יותר וגם משהו להתייחס אליו ולעבוד אתו ולתוכו, במילים אחרות הרגשתי שאני לא לבד בצעדים הראשונים וזה תמך מאוד בתרגול בבית… התרגול היומיומי במיינדפולנס הוא קודם כל תזכורת יומיומית ואיזושהי מחויבות פנימית שלי כלפי עצמי, לרצות שינוי ולקבל אותו בברכה. בזכות הקורס התובנות האלה מתחילות לחלחל ליומיום וזה מאוד משמח אותי. אני מרגישה שזה תרם לי לפתיחות גדולה יותר כלפי הסביבה, כלפי אנשים וכלפי מקומות חדשים. כמו כן ולא פחות חשוב, נתן לי כלים להתמודד עם רגעי קושי."

מ.א.

 

"קורס MBSR שיפר לי את יכולת התרגול ועזר לי להכניס את התרגול ליומיום. וגם, קיבלתי כמה טיפים כלליים שרלוונטיים לי לחיים."

ג.א.

 

"המפגש עם שאר המשתתפים היה משמעותי. בעיקר להקשיב לחוויות שאני יכול להזדהות איתן מתנסחות ע"י אדם אחר העשיר את האופן שבו אני מזהה דברים. כמעט בכל מפגש כזה משהו שאחד המשתתפים אמר הלך איתי הביתה וליווה אותי."

ב.ג.

 

לפרטים והרשמה לקורס

מיקום קישורים ושיתופים
 סמטת אהרון שלוש 5, תל אביב יפו, ישראל
 hello@mfn.co.il
Call Now Button
פתיחת צ'אט
צריך עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?